- BLACKVIEW

Цена
€105 99 / 207 30 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.



Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Series and Family | Tab 60 WiFi |
| CPU | Allwinner A523 |
| Номинално тегло | 0.538 кг |
| Артикулен номер | BVTAB60WIFI_GREEN_EU |
| Connectivity | Wi-Fi |
| Simple Color | Green |
| Външен цвят | Algae Green |
| Вътрешна тактова честота на CPU | 1.80 GHz |
| Размер на вътрешната памет | 128 GB |
| Размер на дисплея | 10.1" |
| Резолюция на дисплея | 1280x800 |
| Технология на дисплея | IPS LCD |
| Характеристики на дисплея | Multi-touch екран |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM | 4 GB |
| Флаш карта | Supported Micro SD Card |
| Резолюция на камерата | 8 мегапиксела |
| Предна камера | 5 Mpixel |
| Интерфейс Wi-Fi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5, IEEE 802.11a |
| Интерфейс Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Интерфейс USB | USB тип C |
| Капацитет на батерията | 5100 mAh |
| Вградени устройства | Stereo Speakers |
| Операционна система | Android 15 |
| Тегло | 1.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Операционна система | Android |
| Размер на екрана (in) | 10.1 |
| Вградена памет (GB) | 128 |
| RAM памет (GB) | 4 |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Капацитет на батерията (mAh) | 5100 |
| Цвят | Водораслово зелено |
| Резолюция на екрана | HD |
| Технология на дисплея | IPS |
| Опресняване | 60 |
| Поддръжка на стилус | Не |
| Слот за карта памет | Да |
| Резолюция на основната камера (MP) | 8 |
| Резолюция на предната камера (MP) | 5 |
| Тегло (g) | 430 g |
| USB конектор | USB-C |
| Тегло | 1.12кг |
Blackview TAB60 WiFi6 – 10.1-инчов HD+ таблет с Android 15
Насладете се на плавна работа и ярък дисплей с Blackview TAB60 WiFi6. Този таблет разполага с 10.1-инчов HD+ IPS екран, 4GB RAM, 128GB памет и Android 15 – идеален за потоци, сърфиране и лека продуктивност. Благодарение на WiFi6 и батерия от 5100mAh ще останете свързани цял ден.
Ключови Предимства
- Ярък дисплей – 10.1" HD+ IPS с 60Hz опресняване за ясна и плавна картина.
- Бърза производителност – Осемядрен 1.8GHz процесор и 4GB RAM за безпроблемна работа.
- Голямо пространство – 128GB вградена памет (разширяема чрез microSD) за приложения и снимки.
- Дълъг живот на батерията – 5100mAh за часове на употреба.
- Модерна ОС – Android 15 с най-новите функции и защита.
- WiFi6 свързаност – по-бърза и стабилна безжична връзка.
- Двойни камери – 8MP задна и 5MP предна за снимки и видео разговори.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Операционна система | Android 15 |
| Дисплей | 10.1" HD+ IPS (800x1280), 60Hz |
| Процесор | Осемядрен 1.8GHz (A523) |
| RAM | 4GB |
| Памет | 128GB |
| Задна камера | 8MP |
| Предна камера | 5MP |
| Батерия | 5100mAh |
| Свързаност | WiFi6 (802.11ax) |
| Цвят | Водораслово зелено |
| Забележка | Зарядното устройство не е включено |
Какво има в кутията
- Таблет Blackview TAB60 WiFi6
- USB-C кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











